Üsküdar’da Müzik Şöleni Hız Kesmiyor

Ocak ayında Soner Arıca'lı, Zerrin Özer'li, Onur Şan'lı konserlere sahne olan Üsküdar, bu ay da birbirinden değerli sanatçıları ağırlamaya hazırlanıyor. İşte bu ayın konukları..

0
21955

Kültür&sanat etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Üsküdar, bu ay da konserlerle konuklarına müzik şöleni sunmaya hazırlanıyor. Yeni yılla birlikte hızlı bir başlangıç yapan etkinliklerde Soner Arıca, Zerrin Özer ve Onur Şan hayranlarıyla buluşmuş, Üsküdarlılar’ı coşturmuştu. İşte Üsküdar Belediyesi’nin Bağlarbaşı ve Altunizede Kültür merkezlerinde gerçekleşecek konserlerin ses sanatçıları:

Üsküdar’ın yetiştirdiği sanatçı Ahmet Özhan

Türk Sanat Müziği’nin önde gelen isimlerinden olan Ahmet Özhan 13 Şubat’ta Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak. Üsküdar Musiki Cemiyeti‘nin yetiştirdiği sanatçı huşu veren sesiyle Üsküdar’lı hemşerilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor.

Aynı günde iki büyük ses birden

Şubat ayına veda ederken Üsküdar’da iki büyük ses aynı gün farklı salonlarda sahne alacak. Aramızdan uzun süre ayrılan pop müziğin efsane ismi Kayahan‘ın eşi İpek Açar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde sahne alırken, Türk sanat müziğinin ünlü isimlerinden Umut Akyürek ise Altunizade Kültür Merkezi’nde sahne alacak. 26 Şubat’ta gerçekleşecek konserlerde Üsküdarlılar’ı zor bir tercih bekliyor.

Haber: İbrahim Atlı