Tuzla Kitap Fuarı ‘Aşk ile Oku’maya Davet Ediyor

İlki 2016 yılında düzenlenen ve büyük beğeni toplayan Tuzla Kitap Fuarı, bu yıl da Tuzlalılar'ı 'aşk ile oku'maya davet ediyor. 150 yayınevi ve 300 yazar-şair 10 gün boyunca Tuzla Kitap Fuarı'nda kitapseverleri ağırlayacak. Fuar 22 Şubat, Tuzla Marina'da kapılarını açacak.

0
22130

‘Eğitim Kenti Tuzla’ vizyonuyla, Tuzla’da kültür ve sanat alanında çalışmalarını ara vermeden sürdüren Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, 3. Tuzla Kitap Fuarı ile kitap kokusunu deniz kokusuyla buluşturacak. ‘Aşk ile Oku’ mottosuyla vatandaşına okumayı ve okutmayı sevdiren Başkan Yazıcı 22 Şubat tarihinde Tuzla Marina‘ya Tuzlalılar’ı beklediğini söyledi.

2. Tuzla Kitap Fuarı geçen sene binlerce katılımcının teveccühüyle gerçekleşti.

Her Şeyi Aşk ile Yapmak İçin

İmza günleri, kitap kafe, sosyal sorumluluk projeleri gibi bir çok etkinliğe sahip olacak fuar 22 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Her şeyi aşkla yapmanın önemine değinen Başkan Yazıcı, ‘Aşk ile oku’mak, düşünmek, üretmek ve topluma yayabilmek için 150’nin üzerinde yayınevinin katılımıyla 300’e yakın yazar ve şairin imza günleri, söyleşileriyle 3. Kitap Fuarı’nın kapılarını açacağız. Bilginin hazinesini barındıran kitaplardan birlikte keyif alacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: İbrahim Atlı