Hilmi Abilerinden Gençlere MANGA Sürprizi

Üsküdar Belediyesi'nin geçtiğimiz yıl faaliyete geçirdiği Nevmekan Sahil, kısa sürede gençlerin uğrak noktası haline geldi. Rahatça ders çalışan, çayını kahvesini huzurla yudumlayan gençleri bu sefer Nevmekan'da büyük bir sürpriz bekliyordu. Üsküdar Belediye Başkanı, gençlerin abisi Hilmi Türkmen, Manga grubunu Nevmekan Sahil'de gençlerle buluşturdu.

0
21777

Millet Kıraathaneleri’nin şüphesiz en güzel örneği olan Nevmekan Sahil, 2018 yılında faaliyete geçtiği zaman yoğun bir ilgiyle karşılanmıştı. Henüz 1 yılını tamamlamayan Nevmekan Sahil şimdiden yüzlerce müdavim kazanmış durumda. Mekanda öğrencilerin ders çalışabilmesi için tüm imkanlar seferber ediliyor. 24 saat açık olan mekanda çay ve çorba ikramları yapılıyor. Her ay sergiler, konserler, söyleşiler gibi kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan Nevmekan Sahil’de bu sefer sürpriz konuklar vardı.

Hilmi Türkmen Twitter’dan Duyurdu

Her zamanki gibi mekana ders çalışmak için giden gençler bu sefer MaNga Konseri ile doyasıya eğlendiler. Sürprizi, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen; “Toplanın gençler, süper bir haberim var. MaNga Nevmekan Sahil’e gelmiş, gençlere 24 saat çay çorba ikramını görmüş, çok etkilenmiş. Aradılar, Başkanım çorbada tuzumuz olsun dediler. Bu akşam gelin o zaman dedim, tamam dediler. Nevmekan Sahil’de MaNga konseri var.’’ MaNga da konseri Twitter’dan ‘Sürpriz!! Bir saat içinde Üsküdar Nevmekan’da akustik mini bir konser vereceğiz” tweet’iyle duyurdu. Kısa sürede yayılan twit sonucu mekan doldu taştı. Gençler konserle moral bulurken Hilmi Abileriyle selfie çektirmeyi de ihmal etmediler.

Haber: İbrahim Atlı