Zeyd Şoto ve Eşref Ziya Terzi Bağcılarlıları mest etti

Bağcılar Belediyesi, İrfan sofrasında çok değerli iki sanatçıyı ağırladı. Özgün müzik sanatçısı Eşref Ziya Terzi ve Boşnak sanatçı Zeyd Şoto, söylediği ilahi ve ezgilerle Allah aşkını, 11 ayın sultanı Ramazan’ı anlattı.

0
22208


Bağcılar Belediyesi Gönül Sofrası, Pazar günü Kemal Paşa Mahallesi’nde kuruldu. Koca Ragıp Paşa Ortaokulu bahçesinde hazırlanan iftar sofrasına mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi. İftardan sonra ise geleneksel Ramazan etkinliklerinin yapıldığı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı renkli görüntülere sahne oldu. Bağcılar Belediyesi, İrfan sofrasında çok değerli iki sanatçıyı ağırladı.

Bosna Hersekli tasavvuf sanatçısı Zeyd Şoto

Konser öncesi meydan 7’den 70’e her yaş grubundan insanla tıklım tıklım doldu.  İlk olarak sahneye Bosna Hersekli tasavvuf sanatçısı Zeyd Şoto ve ekibi çıktı. Arapça, İngilizce ve Boşnakça olmak üzere 11 eserin yer aldığı “Kalbe Ziyaret” adlı albümü bulunan Zeyd Şoto, söylediği kardeşlik, birlik ve beraberlik üzerine ezgilerle duygu dolu dakikalar yaşattı.

TEILEN
Önceki İçerikAtatürk Müzesi 19 Mayıs’ta ziyarete hazır
Sonraki İçerikİlim ve Fazilet Vakfı Eğitim Kurumları iftar geleneğini sürdürdü
Gazete 1453
KMG (Kurt Medya Grubu) yayını olan Gazete 1453, 4 Nisan 2011 tarihinden beri kültür&sanat, tanıtım, yerli ve yabacı turiste yönelik, yol gösteren ve yönlendiren İstanbul tarihi ve coğrafik güzellikleri içeren makalelerle İstanbul’un Ansiklopedisi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Kurt Medya Grubu, 25 Temmuz 2008 tarihinde Dr. Hamit Kurt ve Şeref Kurt kardeşler tarafından İstanbul Üsküdar’da kurulmuş marka patentli bir yayın grubudur. KMG bünyesinde KMG Fikir Ajansı, Gazete 1453 ve Güncel Posta Gazetesi bulunmaktadır.