Serpme Kahvaltının Adresi: Çekmeköy Park Adana

Çavuşbaşı Caddesi’nde yeni bir şube açan Park Adana Kebapçısı, haftanın yedi gününde müşterilerine serpme kahvaltı hizmeti veriyor. Ormanla iç içe geçmiş bu nezih mekanda  kahvaltının yanı sıra kebap ve et çeşitleriyle lezzet ve doğayı bir araya getirmiş.

0
33641

Gazete1453/Çekmeköy

Gazetemize konuşan Çekmeköy Çavuşbaşı Park Adanaİşletme Müdürü Mehmet Erdoğan verdikleri hizmet ile ilgili bilgi verdi.

Erdoğan, “Bildiğiniz üzere Park Adana olarak Alaşehir ve Çekmeköy olmak  üzere 2 şubemiz vardı. Müşterilerimizden gelen yoğun ilgi üzerine Çekmeköy Çavuşbaşın’da doğa ile iç içe, yemyeşil bir mekân açmış bulunuyoruz. Yine Kebap ve et çeşitlerimizin yanı sıra serpme kahvaltımız yeni işletmemizde ön plana çıkıyor. Kahvaltı denilince aklan, aile bireylerinin bir araya gelmesi, özellikle de hafta sonu ev kahvaltısı gelir. Bu gelenek yerini dışarıda kahvaltı yapma geleneğine dönüşmüş durumda. Mekanımız özellikle hafta sonları, kahvaltısını dışarıda yapmak isteyen kahvaltı severlerle dolup taşıyor. Aynı anda 500 kişiye yemek ve kahvaltı sunma imkanımız var” dedi.

Çekmeköy Park Adana

Merkez Mahallesi, Çavuşbaşı Cad. No:98 Çekmeköy/İstanbul

Telefon:

0216 641 15 16

0216 641 15 17

0216 642 08 08

www.parkadana.com

TEILEN
Önceki İçerikYardımsever iş adamı Cahit Eftekin HAKK-DER üyelerini ağırladı
Sonraki İçerikBülbül Deresi Necmettin Öztürk Parkı açıldı
Gazete 1453
KMG (Kurt Medya Grubu) yayını olan Gazete 1453, 4 Nisan 2011 tarihinden beri kültür&sanat, tanıtım, yerli ve yabacı turiste yönelik, yol gösteren ve yönlendiren İstanbul tarihi ve coğrafik güzellikleri içeren makalelerle İstanbul’un Ansiklopedisi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Kurt Medya Grubu, 25 Temmuz 2008 tarihinde Dr. Hamit Kurt ve Şeref Kurt kardeşler tarafından İstanbul Üsküdar’da kurulmuş marka patentli bir yayın grubudur. KMG bünyesinde KMG Fikir Ajansı, Gazete 1453 ve Güncel Posta Gazetesi bulunmaktadır.