Dr. Hamit Kurt Yazdı

Kurt Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Güncel Posta Gazetesi ve Gazete 1453 olarak yaklaşık 12 senedir İstanbul’da yerel gazeteciliğe önemli bir ivme kazandırdığımızı düşünüyorum. Ve başarılı bir şekilde yazılı ve dijital haberciliğimizi devam ettiriyoruz.

Bu başarıyı daha da yukarılara çekmek ve farklı fikirlerle yeni işlere yelken açmak için “Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz” sloganıyla  KMG FİKİR AJANSI’nı kurduk.

Bu girişimimizin temel nedeni: Teknolojik gelişmelerin bizi gün geçtikçe dijital hayatlara hapsetmesidir. Yazılı basına ilgi, gün geçtikçe eriyor. İnsanların cebine yani telefonuna ve ekranına (televizyon) giremediğiniz sürece sesinizi etkin duyuramıyorsunuz.

İnternet medyası, sosyal medya, youtube  ve dijital depo olarak adlandırdığım “Google” arama motorunda mutlaka yerimizi ayırtmak zorundayız.

KMG FİKİR AJANSI olarak tanıtım filmi, kurumsal kimlik, sosyal medya, web sayfası, firmanızın logo ve sloganı, gazete, dergi, bülten, google’deki yeriniz ve kısacası yeni bir hikayenizi yazıyoruz.

İşiniz istediğiniz gibi gitmiyor mu, yatırım yapacaksınız bir fikre ihtiyacınız mı var? Eğer bu sorulara evet cevabı veriyorsanız, o zaman bir fizibilite raporuna ihtiyacınız var demektir. Ve tam da bu durumlarda biz sahne alıyoruz. Yani “Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz”…

KURT MEDYA GRUBU (KMG) HAKKINDA 

Kurt Medya Grubu, 25 Temmuz 2008 tarihindeDr. Hamit Kurt ve Şeref Kurt kardeşler tarafında İstanbul Üsküdar’da kurulmuş marka patentli bir yayın grubudur. Bünyesinde KMG Fikir Ajansı, Gazete 1453 ve Güncel Posta Gazetesi bulunmaktadır.

KMG Fikir Ajansı Hakkında

“Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz” Sloganıyla yepyeni okyanuslara yelken açıyoruz. İşiniz istediğiniz gibi gitmiyor mu, yatırım yapacaksınız bir fikre ihtiyacınız mı var? gibi sorulara “EVET” cevabı veren her kesime fikir ve yol haritası sunuyoruz. Tanıtım filmi, dergi-gazete-bülten, slogan, logo, web sayfası, kurumsal kimlik, reklam hizmetleri, sosyal medya ve dahası…

Gazete 1453 Hakkında

Gazete 1453, 4 Nisan 2011 tarhinden beri kültür&sanat, tanıtım, yerli ve yabacıya turiste yönelik, yol gösteren ve yönlendiren İstanbul tarihi ve coğrafik güzellikleri içeren makalelerle İstanbul’un Ansikilopedisi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Marka patentli olan gazetemiz markada değeri yüksek olan bir gazetedir.

Güncel Posta Gazetesi Hakkında

25 Temmuz 2008 tarihindeberayda bir İstanbul Anadolu Yakası’nda yayımlanan süreli bir yayındır. Marka patentli gazetemiz; röportaj ve özel haberlerin yanı sıra; ekonomi, sağlık, politika, kültür-sanat ve  yerel habercilikte İstanbul’un en iddialı ve en istikrarlı gazetesidir. 10’er bin tiraja sahip gazetemiz ayrıca mailing sistemi ile dijital ortamda (PDF formatında) ‘80 bin’ okuyucuya ulaştırılmaktadır.

* Gazetemizin tüm sayfaları (e-gazete) olarak www.guncelposta.com (Aylık 90 bin ziyaretçiye) ücretsiz yayınlamaktadır.

* Kurum Sosyal Medya Ağımızda (Yaklaşık 45 Bin Aktif Kişi) gazetemizi takip etmektedir.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, web siteside gazetemizin her sayısı yayınlanmaktadır. Anadolunun Sesi Gazetesi (Aylık 700 Bin Civari ziyaretcisi) var

Tüm bu veriler doğrultusunda yaklaşıık 160 BİN okuyucuya ulaşmaktayız.

(GAZETEMİZ  Basın İlan Kurumu’na (BİK) akreditedir.)Not: 2014 yılında beri merkezimiz Çekmeköy’dür

———————————————————

Merkez Mah. Yasemen Sok.No:1/5 Çekmeköy İstanbul kmg034@gmail.com 0216 3213782

TEILEN
Önceki İçerikPark Balık, Cunda Mutfağını Çekmeköy’e taşıdı
Sonraki İçerikMayadrom Sports Center, doğa, spor ve huzuru Çekmeköy’de bir araya getirdi.
Dr. Hamit Kurt
Dr.Hamit Kurt, 1997 yılında Antalya Akseki'de Çok Programlı Lise (Muhasebe) bölümünü bitirdi. 2002- 2004 yıllarında Antalya/Alanya'da yaşadı. Bu süre içerisinde vekil öğretmenlik, ticaret, turizm, tiyatro-sinema ve gazetecilik gibi bir çok alanda çalıştı. 2003 yılında “Ah ipliler Vah İpsizler” sinema filmi, Dikkat, Ihlamurlar Altında, Cennet Mahallesi ve Arka Sokaklar gibi çeşitli dizilerde oynadı. 2003-2004 yıllarında Antalya ve ilçelerinde, “İnsanlar ne İster ve Tek Kişilik Muhalefet” adlı tek kişilik tiyatro oyunu yazıp oynadı) 2004 yılından Alanya’dan İstanbul'a taşındı. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi'nden mezun oldu. 2015 yılında International Newport University (Doctor of Business Administration) bölümünde doktorasını yaparak Doktor ünvanına sahip oldu. 2008 yılında Kardeşi Şeref Kurt ile beraber İstanbul Üsküdar’da KMG (Kurt Medya Grubu) bünyesinde Güncel Posta Gazetesi (2008), Gazete 1453 (2011) ve KMG FİKİR AJANSI’nı (2018) kurdu. 2008 yılından bugüne medya sektöründe imtiyaz sahibi olduğu Gazete 1453 ve Güncel Posta Gazetesi’nden Genel Yayın Yönetmenliği ve köşe yazarlığını yapmaktadır. İngilizce bilen Hamit Kurt, evli ve bir çocuk babasıdır.